DoorHan
Інформація про компанію

ТОВ "МС Україна" працює на ринку України з 2003 року і є офіційним ділером групи компаній "Алютех", що являється найбільшим на території Східної Європи виробником воріт, ролет, алюмінієвих систем, модульних конструкцій, перевантажувального обладнання та систем автоматизації. Також ми пропонуємо продукцію інших провідних європейських виробників, серед яких автоматичні ворота та брами компанії WI?NIOWSKI та Hörmann, автоматику італійських компаній-виробників FAAC, NICE та САМЕ.

Різноманіття якісної продукції, яку ми пропонуємо, дозволить Вам підібрати максимально підходящий варіант для будинку або будь-якого іншого об'єкта, з нами Ви зможете втілити будь-які дизайнерські ідеї. Вся продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів якості.

За 18 років роботи на ринку воріт наша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер для бізнесу. У нас є великий досвід роботи, кваліфіковані та відповідальні робітники, які швидко і якісно проведуть монтаж воріт або інших конструкцій, ознайомлять з правилами користування. Також наша компанія надає гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Серед наших клієнтів відомі компанії і ринки Львова, Західної України, Києва, а також приватні особи. Ось деякі з них:

ОР СГП «Столичний» (м. Київ)
ОРСП «Шувар» (м. Львів)
ТОВ "Завод "Флекстронікс" (м. Мукачево)
ТОВ «Агрокап»
ТОВ «Ілта-Львів»
ПАТ «Концерн-електрон»
ТОВ "Електроконтакт Україна " 
ЛФ ВАТ "Концерн ГАЛНАФТОГАЗ"
СТО ТОВ "Сканія-Львів"
ТОВ «Маркет-Матс»
ТОВ "СУКП "Росан"
ДП «Ен Джі Метал Україна»
ВАТ «Маяк»
ПАТ «Кохавинська паперова фабрика»
ТОВ «Львівське  АТП 24662»
ДНДЕКЦ при ГУ МВСУ у Львівській области
ЗАТ «Львівський автомобільний завод»
ТОВ «Центр СОТІС»
КП «Червоноградтеплокомуненерго»
КП «Червонограджитлокомунсервіс»

Ви можете ознайомитись з товарами, які ми пропонуємо, на нашому сайті, на сайті виробника або просто завітавши в наш офіс.

За більш детальною інформацією:
тел. (032) 239-57-02,
+38 (067) 672-04-36,
+38 (095) 160-25-55.

Наші клієнти: ОРСП «Шувар» ТОВ «Ілта-Львів» ПАТ «Концерн-електрон» ЛФ ВАТ «Концерн ГАЛНАФТОГАЗ» СТО ТОВ «Сканія-Львів» ТОВ СУКП «Росан» ДП «Ен Джі Метал Україна» ЗАТ «Львівський автомобільний завод»